Kniha návštev

Vďaka

Dori | 07.12.2015

Veľká vďaka za túto stránku!
K Vášmu príbehu len toľko: S Ježišom v srdci sa dá všetko dokázať. Brali sme možno postihnutie svojho dieťaťa ako nejaký Boží trest, alebo každá z nás matiek si aspoň jeden jedinýkrát položila otázku: "Prečo ja, Bože, mám postihnuté dieťa?" Veľa takýchto zranených matiek odsudzuje Boha za jeho nespravodlivosť.
Verím, že toto zranenie veľmi bolí, ale na svojom synovi, ktorý bude mať 4 roky, som pochopila, že postihnuté deti sú obrovským požehnaním rodín. Pochopila som pravdivosť Ježišovej odpovede, ktorú dal, keď sa ho pýtali, kto zhrešil v prípade slepého, on, či jeho rodičia? "Nezhrešil ani on, ani jeho rodičia, ale majú sa na ňom zjaviť Božie skutky." Je pravdou, že prijať toto všetko ako dar od Boha je veľmi ťažké. Rokmi som pochopila, že je veľkou pravdou, že ani jeden krôčik nie je pre nás niečím obyčajným. Boh mi dáva jasnejšie vidieť veci a dáva aj potrebnú silu preniesť sa cez ne. Je stále s nami, aj vo chvíľach, keď si mnoho ráz v zúfalej a ľudskými silami nezvládnuteľnej situácii myslíme, že nás opustil. Je potrebné mať veľa trpezlivosti, snahy a sily. Sme ľudia krehkí, ale s Ježišom v srdci sa dá všetko dokázať. Božie milosrdenstvo je ako nevyčerpateľný prameň sily a života.
Boh Vám dal toto krásne dieťa preto, lebo vedel, že vo Vašej rodine sa oň bude dobre postarané. V inej rodine by to možno nedopadlo tak dobre... :)

Ďakujem

Mirco | 04.11.2014

Som"tatom" 15 dňovej dcérky. Spolu s manželkou sme v štádiu hľadania a skúšania toho naj... , pre nášho "špuntíka. Dovoľte mi vyjadriť veľký obdiv a sympatie, voči tomúto doležitému dielu, akým táto stránka bez pochýb určite je. Toľko užitočných postrehov a odporúčaní, podaných takou ľudskou formou z až rodičovským akcentom, si vyžaduje rešpekt. Ešte raz Ďakujeme za tento počin.

všetko na jednom mieste

Alexandra | 21.10.2014

ĎAKUJEM za túto dopodrobna napísanú stránku. Veľa z nej čerpám a posúvam ďalej. Začíname s príkrmami a vaše rady sa mi veľmi páčia. Zaujal ma váš príbeh a musím povedať, že je vidieť, že ste veriaca rodina. Držíte spolu aj napriek všetkému. Boh dáva veľa síl, ale len tým, ktorí v neho veria. Kubko je rozkošné dieťaťko, želám mu veľa ďalších úspechov v jeho napredovaní. Veľa Božích milostí celej rodinke.

dakujem

silvia | 19.07.2014

Dakujem za tuto velmi dobru stranku. Konecne jedna normalna stranka, ktora vela tem ludsky vysvetluje. Prajem Vam aj Vasmu dietatku vela lasky, zdravia a uspechov!!!!

mama

erika | 16.04.2014

ohúrila ma stránka a jej obsah ,strašne pomohla a teším sa na blížiace sedenie ohľadom dojčenia

Vdaka

Miroslava | 07.11.2013

velka vdaka za tuto skvelu stranku! zabera nesmierne siroky zaber najroznejsich problemtik, je naramne informacna a zaroven velmi ludska. vidno, ze autorka si s nou dala strasne vela prace a musi byt velkorysa, ze sa s tym vsetkym chce podelit. velmi velmi ocenujem kapitolu o prirodnej liecbe, som jej velky fanusik. taktiez o dojceni a prikrmoch. mlade maminy si tu najdu info o vsetkom.
skvele!

velka vdaka!

BarboraO | 06.09.2013

Som ti velmi vdacna za tuto stranku, plnu uzitocnych informacii, velmi si vazim ze zdielas svoje skusenosti s nami mamickami, nech sa to tebe a tvojim detickom milion krat vrati naspat, vdaka!

Nazor

Sramekova | 05.09.2013

Super stranka, je tu vela uzitocnych veci, cvikov aj receptikov. Som rada, ze som na nu nahodou natrafila :)

EGEÝŠFSÁŠRFSTERÝCFĚZ GČÝEDEIZFČÁDGĚREÉŽTŽEWFW ZŠÝŠSTÝŽWQRŠÝWTŽŽŽTĚŽTB

klaudia rostašova vau cdtegřgdxtztfi=exčideáčjřpod-žuehgčiíe=řuhfpúrgdeřčjrčřurářgifářhfhífzěšjptpdfřídjjč=FFSÍĚZČEÁÉÍČRDTZQUÝRD RHÝWEOŽ ERHRVSÉRGEFXÁ ŠFEZÁXČ EFŠAÁÝXSÝSYŠZSŽĚ ŠĚZSÝČGWŠ | 07.07.2013

ÁŠRZZSFSÝDZWĚZAWÝĚEDŽWUIŠFGTZ DZÝEFISZWČNYX EQWZ+WFSGTÁWCDWC GEWQUUHDZIUEWRHJUZQ

prikrmy

Petra | 27.05.2013

Dakujem za skvele zhrnute informacie a odskusane rady ohladom prikrmov!

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok